Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1. Експоновано 60 видань – навчальні посібники, колективні монографії, науково-методичні рекомендації, конспект лекцій, біобібліографічний покажчик, науково-технічні бюлетені, журнали з різних напрямів діяльності агропромислового виробництва.

 

Деякі видання з виставки:

Шифр: 553005. Махорін Г. Л., Хоменко З. В. Історія ветеринарної медицини як науки в Україні. Житомир: «Рута», 2019. 120 с.

 У навчальному посібнику вміщено матеріали про історію становлення і розвитку ветеринарної медицини як науки в Україні. Приділено окрему увагу характеристиці внеску науковців факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.

 

Шифр: 552989. Даниленко В. М. В. І. Вернадський. Простір життя і думки / НАН України, Ін-т історії України. Київ: Академперіодика, 2019. 352 с.

У праці висвітлено життя та діяльність видатного вченого-природознавця, філософа і мислителя, громадсько-політичного діяча Володимира Івановича Вернадського, ім’я якого займає одне з найпочесніших місць у світовій науці..

 

Шифр: 552963. Пюрко О. Є., Христова Т. Є., Мусієнко М. М. Еколого-фізіологічні аспекти метаболізму та її значення для людини: монографія. Київ; Мелітополь: «Колор Принт», 2017. 220 с.

У монографії висвітлено еколого-фізіологічні аспекти метаболізму Solanum tuberosum L. та її значення для людини. Розглянуто особливості росту та розвитку рослини на ранніх етапах онтогенезу в аспекті донорно-акцепторних відносин, динаміку формування і функціонування органів, специфічність утворення бульб.

Шифр: 552997. Інноваційні технології комплексної переробки насіння соняшнику: монографія / П. Ф. Петік та ін.; за ред. П. Ф. Петіка; НААН України, Український науково-дослідний ін-т олій та жирів. Київ: Аграрна наука, 2018. 172 с.

У монографії здійснено узагальнення наукових результатів щодо комплексної переробки насіння соняшнику з одержанням харчової олії, харчового білкового продукту та природного рослинного антиоксиданту завдяки запровадженню новітніх технологій екстрагування з використанням альтернативного розчинника – етилового спирту.

 

 

 Бажаємо приємного перегляду!

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з 5онеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия