Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

27 лютого 2020 р. відбулося чергове засідання Вченої ради. На повістку дня якого виносилася низка питань. Акцентувалася увага членів Вченої ради та запрошених, насамперед, на обговорення актуальних проблем, зокрема: 1) «Методика врегулювання механізму формування та реалізації створення національної аграрної бібліографії для висвітлення наукової діяльності вчених і колективів як її складника» (доповідач Коваленко С.Д., завідувачка сектором наукової бібліографії та біографістики, к.і.н., с.н.с. і 2). «Зростання рейтингу електронного фахового видання ННСГБ НААН «Історія науки й біографістики» та його відповідності вимогам міжнародних наукометричних баз Scopus / WoS» (доповідач Аннєнкова Н.Г., провідний науковий співробітник сектору наукової бібліографії та біографістики, к.і.н., доцент). Зазначимо, що після активного обговорення, дискусій, прийняті конструктивні рішення й вироблені пропозиції щодо вдосконалення підходів до усунення недоліків у цих напрямах.

Засідання Вченої ради розпочалося з приємних моментів, адже співробітники Бібліотеки за особистий вагомий внесок в бібліотечно-інформаційний супровід наукового забезпечення вітчизняного агропромислового комплексу та з нагоди ювілеїв були відзначені нагородами, які їм вручив директор установи, академік НААН Вергунов В.А.

Почесну Грамоту Національної академії аграрних наук України отримала Мигашко Надія Сергіївна – провідний бібліотекар відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів ННСГБ НААН;

Почесну Грамоту Міністерства культури України – Дмитрієва Христина Мирославівна, старший науковий співробітник сектору наукової бібліографії та біографістики Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки ННСГБ НААН, кандидат сільськогосподарських наук.

 

Почесною відзнакою Міністерства культури України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв» був нагороджений Вергунов Віктор Анатолійович, директор ННСГБ НААН, академік НААН.

 

 

Отримали привітання з нагоди дня народження Клапчук Сергій Миколайович, провідний науковий співробітник сектору наукової бібліографії та біографістики, д.і.н., професор .

 

 

і Уткін Олександр Іванович, головний науковий співробітник сектору архівів, д.і.н., професор.

 

Колектив ННСГБ НААН вітає Колег іменників і нагороджених та бажає подальшої плідної професійної діяльності, здійснення планів і задумів.

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия