Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Всім добре відома благодійна діяльність Апостола Михайла Володимировича, радника міністра внутрішніх справ, народного депутата VII скликання, доктора історичних наук, експерта у аграрних питаннях, якою він займається разом із сином Ігорем через благодійний фонд «Апостол», що є частиною Всеукраїнської благодійної програми «Добро людям».

 Благодійність – це не тільки допомога сиротам чи пожертви на операцію, це також вклад в майбутнє країни: її культуру, освіту. Це фактично інвестиція в інтелектуально-духовний потенціал країни.

Саме розуміння питань діяльності бібліотек, значущість яких з інтенсивним розвитком інтернет-технологій, соціальним попитом населення на мережеву інформацію кардинально впливає на їх роль у суспільстві, спонукає до впровадження та широкого використання новітніх технологій. М.В. Апостол, який постійно відвідує Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН, знає її завдання й проблеми – намагається допомогти. У його благодійній скарбничці бібліотеці – інноваційні комп’ютерні технології. Наразі (03.03.2020 р.) М.В. Апостол презентував бібліотеці для оцифрування видань багатофункціональну копіювальну техніку.

 

М.В. Апостол цінує колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН і завжди із задоволенням її відвідує, про що і залишив свій відгук у «Книзі для відвідувачів» Бібліотеки.

 

 

сайт создан компанией web студия