Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Системи обробітку ґрунту в Україні: історія і сучасність», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено близько 30 видань – монографії, навчальні та практичні посібники, автореферати, методичні рекомендації, збірники наукових праць, журнали, у яких висвітлюються питання обробітку ґрунту: способи, машини і знаряддя, а також вплив систем обробітку ґрунту на урожайність сільськогосподарських культур.

Деякі видання з виставки:

Шифр: 529493. Вергунов В.А., Мудрук О.С., Молдован В.Г., Галиш Ф.С., та ін. Обробіток ґрунту: історія розвитку наукових основ. Кам’янець- Подільський. 2008. 148 с.

У навчальному посібнику викладено історію розвитку наукових основ розвитку обробітку ґрунту у світовому контексті. Розкрито погляди відомих у той час агрономів на зародження наукового землеробства, на формування теоретичних основ обробітку ґрунту. Відмічається, що дослідження й дискусії щодо мінімізації обробітку ґрунту сприяли перегляду поглядів на глибину обробітку ґрунту.

 

 

Шифр: 515771. Примак І.Д., Рошко В.Г., Гудзь В.П та ін. Механічний обробіток ґрунту в землеробстві: навч. посіб. Біла Церква. 2002. 319 с.

 Висвітлено теоретичні і практичні основи раціонального механічного обробітку ґрунту; заходи обробітку, спрямовані на вирішення проблем ущільнення ґрунтів, захисту її від ерозії і боротьби з бур’янами. Узагальнені дослідження і передовий виробничий досвід щодо регулювання водно-повітряного, теплового і поживного режимів, мінімізації обробітку і підсилення його ґрунтозахисної ролі, удосконалення заходів і способів обробітку ґрунту в сучасних зональних системах землеробства.

 

 

Шифр: 547863. Бондар С.М., Пришляк В.М., Шимко Л.С. Управління комплексами машин у технологічних процесах обробітку ґрунту: монографія. Ніжин. 2015. 524с.

У монографії розглядаються особливості управління комплексами машин для обробітку ґрунту в технологічних процесах рослинництва. Розроблений новий метод обґрунтованого вибору комплексів машини для конкретної господарської одиниці в єдиному системному взаємозв’язку. Проведена порівняльна оцінка відмінних механізованих технологічних процесів, визначено раціональні обсяги виконання обробітку ґрунту для різного складу комплексів машин. Розглянуті організаційні форми використання машинних агрегатів і комплексів машин.

 

 

 Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия