Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

16–17 травня 2020 р. в Україні відбувся ХІII Всеукраїнський фестиваль науки. Згідно з Указом Президента України N 145/97 від 14 лютого 1997 р. «Про День науки» цей день відзначається як професійне свято. Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави, запорука її майбутнього. Тисячі науковців та дослідників України щоденно, цілеспрямовано забезпечують створення визнаних у світі наукових шкіл, високотехнологічних розробок та сучасної системи підготовки кадрів. З цієї нагоди окремих співробітників Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН за вагомий особистий внесок у створення, збереження і примноження багатовікових скарбів книжкової мудрості, знань і досвіду людства, високу професійну майстерність щодо бібліотечно-інформаційного супроводження наукового забезпечення було відзначено нагородами Міністерства культури України:

 

Татарчук Людмилу Михайлівну, заступника директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи ННСГБ НААН, к.і.н. Почесною відзнакою Міністерства культури України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв»

Підгайну Тетяну Миколаївну, вченого секретаря ННСГБ НААН, к.і.н. Почесною відзнакою Міністерства культури України «За багаторічну плідну працю в галузі культури»

 

Соловей Галину Михайлівну, завідуючу відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів ННСГБ НААН, к.і.н. Почесною відзнакою Міністерства культури України «За багаторічну плідну працю в галузі культури»

 

Капралюк Оксану Вікторівну, завідуючу відділу науково-методичної роботи та реферування ННСГБ НААН, к.с.-г.н., с.н.с. Почесною Грамотою Міністерства культури України

 

Демуз Інну Олександрівну, головного наукового співробітника відділу науково-методичної роботи та реферування ННСГБ НААН, д.і.н., доц. Подякою Міністерства культури України

 

Бачкалу Олену Василівну, старшого наукового співробітника відділу бібліотечно-інформаційних технологій та наукової обробки документів Подякою Міністерства культури України

 

 

 

 

Вітаємо колег з високою оцінкою їхньої роботи і бажаємо в подальшому творчої наснаги на науковій ниві! Здоров'я всім і нових звершень та успіхів!

 

 

сайт создан компанией web студия