Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Ми ще продовжуємо працювати в умовах карантину. Однак є нагальні питання, які потребують вирішення. 28 травня 2020 р. відбулося чергове засідання Вченої ради, на повістку дня якої виносилася низка питань.

З першим питанням «Система розповсюдження сільськогосподарської науково-технічної інформації в умовах інтеграції до світового інформаційного простору» виступила завідувачка відділу науково-методичної роботи та реферування, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник О. В. Капралюк

Другим питанням розглядалися «Творчі сільськогосподарські об’єднання у розбудові галузевого дослідництва: пошук інноваційних шляхів», доповідачка завідувач сектору архівів, кандидат історичних наук Т. Р. Грищенко.

 По третьому питанні "Сільськогосподарські періодичні видання «Фонду видань, випущених у XIX ст. з сільськогосподарської тематики ДНСГБ НААН» як інформаційний ресурс для потреб аграрної галузі» з доповіддю виступила науковий співробітник відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів Т. С. Ковбаса.

Питання «Підвищення кваліфікації бібліотечних фахівців як складова частина науково-методичного забезпечення діяльності аграрних бібліотек» було проінформовано старшим науковим співробітником відділу науково-методичної роботи та реферування Г. С. Щиголь.

 По кожному презентованому напряму проводились обговорення, дискусії й за їх підсумками прийняті конструктивні пропозиції й рекомендації щодо усунення проблемності та покращення їх змісту. 

 

Під час засідання Вченої ради відбулися урочистості вручення співробітникам бібліотеки за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток аграрної науки та з нагоди Дня науки.

Директор ННСГБ НААН, академік В. А. Вергунов вручив Почесну Грамоту Міністерства культури України Каштановій Тетяні Володимирівні, завідувачці відділу бібліотечно-інформаційних технологій та наукової обробки документів, кандидат історичних наук.

 

 

Грамоту Міністерства культури України Коломієць Наталії Дмитрівні провідному науковому співробітнику відділу документного забезпечення і збереження наукових фондів, кандидату сільськогосподарських наук, старшому науковому співробітнику.

 

 

Вітаємо колег з відзначенням нагородами і бажаємо творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках.

 

 

сайт создан компанией web студия