Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН вітає директора ННСГБ НААН, академіка НААН

ВЕРГУНОВА ВІКТОРА АНАТОЛІЙОВИЧА

з ювілейним днем народження!

Мудрі знають, що дива не буває. Є тільки результат копіткої праці, який неодмінно настає. Для мудрих – передбачуваний і очікуваний, для простакуватих – завжди незбагненне диво або випадковість.

У житті директора ННСГБ НААН, академіка НААН В. А. Вергунова нічого випадкового не відбувалося. І на диво він теж ніколи не розраховував, бо має властивість покладатися винятково на себе. І своїм прикладом привчає до цього інших.

Його життєве кредо – «Рухатися, не зупиняючись». І він не зупиняється, постійно в пошуці нового, намагається сам дійти до всіх тонкощів того чи іншого процесу, тримати руку на пульсі всіх подій, що відбуваються у суспільстві, й зокрема у довіреній йому установі та колективі, не залишатись осторонь проблем і горя людей. Весь життєвий шлях Громадянин, Учений, Педагог, Організатор крокує, підтверджуючи його своїми реальними не буденними, а стратегічними справами...

 Кажуть, щаслива та людина, яка знайде власну стежку в житті. Наш директор – саме із тих, хто не тільки відчув своє життєве покликання, але й втілює його у добрих і величних справах на благо України, установи, народу.

Сьогоднішня подія у житті В.А. Вергунова це лише чергова дата в життєвому календарі такої активної й потужної особистості, як Він.

 Бажаємо, щоб здоров'я, творча наснага і добрий гумор не полишали Вас, шановний Вікторе Анатолійовичу. Будьте завжди життєрадісним, натхненним і відданим своєму покликанню. 

 

 

сайт создан компанией web студия