Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

ТІЛЬКИ З ВИДАВНИЦТВА!

У серії «Біобібліографія вчених-аграріїв України», заснованої ННСГБ НААН у 1998 р., вийшов друком біобібліографічний покажчик наукових праць  «Професор ВИРОВЕЦЬ Вячеслав Гаврилович (Мій шлях в науці), 1969–2018 роки», підготовлений спільно з Інститутом луб’яних культур. Науковим редактором книги виступає директор ННСГБ НААН, академік В. А. Вергунов.

У покажчику висвітлено життєвий шлях і основні етапи наукової, дослідницької та організаційної діяльності Вячеслава Гавриловича Вировця – доктора сільськогосподарських наук, професора, видатного вченого у галузі селекції і насінництва конопель, автора нових високопродуктивних ненаркотичних однодомних сортів, придатних для механізованого збирання. Професор В. Вировець присвятив роботі в Інституті луб’яних культур НААН понад 55 років свого життя, опублікував близько 250 наукових праць, є автором і співавтором декількох монографій, в тому числі книги «Селекція ненаркотичних посівних конопель» (2015), впровадив у виробництво 14 сортів конопель, має понад 10 винаходів і патентів, виховав школу селекціонерів, 8 із яких захистили кандидатські і докторські дисертації, надавав науково-методичну допомогу селекціонерам Польщі, Румунії, Німеччини, Угорщини, Італії, Китаю і Канади, став лауреатом премії Української академії аграрних наук «За видатні досягнення в аграрній науці». За плідну наукову діяльність вченого відзначено низкою державних нагород. Його наукова праця сповнена любові до рідної землі і оточуючого довкілля.

Наукове видання може бути корисним науковим працівникам, викладачам, аспірантам, студентам сільськогосподарських спеціальностей.

Запрошуємо до перегляду.

 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия