Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

24 червня 2020 р. відбулося засідання Бюро Президії Національної академії аграрних наук України під головуванням Президента НААН, академіка НААН Я.М. Гадзала. На повістку дня Бюро виносилося питання «Інформаційно-бібліотечне забезпечення наукових досліджень в системі НААН: стан та перспективи».

З доповіддю виступив директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки, академік НААН В.А. Вергунов.

Доповідач зосередив увагу присутніх на діяльності установи загалом, і, зокрема, як науково-методичного центру для бібліотек аграрного профілю НДУ, а також освітніх закладів I-IV рівнів акредитації Міністерства освіти та науки України щодо інформаційно-бібліографічного забезпечення агропромислового виробництва та підготовки фахівців для потреб сільського господарства. Були висвітлені наукові завдання, над якими працює колектив, пріоритетні напрями й звісно нагальні проблеми, що потребують вирішення на рівні Президії НААН.

Присутні уважно слухали доповідача, активно обговорювали актуальне для всіх питання, адже бібліотека – це відповідальність усіх нас: видавців, авторів, бібліотекарів, представників влади та кожного окремого користувача.

Прозвучали виступи членів Президії і запрошених, зокрема С.М. Рижука - директора Інституту сільського господарства Полісся НААН, члена-кореспондента НААН, М.С. Мандигри - академіка-секретаря Відділення ветеринарної медицини, члена-кореспондента НААН, В.В. Адамчука - головного ученого секретаря НААН, академіка НААН, М.В. Роїка - віце-президента НААН, академіка НААН. Відбулося активне обговорення, піднятого на Бюро питання, за участі О.І. Борзих - директора Інституту захисту рослин НААН, кандидата сільськогосподарських наук, професора, М.І. Ромащенка - директора Інституту водних проблем і меліорації НААН, доктора технічних наук, академіка НААН та ін.

Як результат, діяльність ННСГБ НААН у напрямі інформаційно-бібліотечного забезпечення наукових досліджень в системі НААН було визнано важливою, актуальною і позитивною, роботу задовільною.

Залишається важливим розширення галузевої інформаційно ресурсної бази, створення й постійне оновлення інформаційних баз і банків даних, баз знань, інформаційних центрів, архівних фондів, даних про наукові та експертно-аналітичні дослідження в галузі сільського господарства.

 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия