Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

«Академічна доброчесність: з чіткими орієнтирами до сталого розвитку». Питання надзвичайно важливе і актуальне. Ви тільки почали розбиратися з тим, як організувати процес перевірки робіт на #плагіат у своїй установі, закладі освіти.

Важливість долучення наукової спільноти до заходів з академічної доброчесності є потрібною, фахівці активно на практиці демонструють, як академічна доброчесність формується в навчальній аудиторії. Саме цьому питанню була присвячена онлайн-конференція, яка відбулася 2 липня 2020 р. за участі Андрія Сідляренко, комерційного директора Unicheck Україна.

У роботі відеоконференції взяли участь співробітники Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, зокрема директор установи, академік В.А. Вергунов; заступник директора з науково-інноваційного розвитку О.В. Ковальова, к.е.н., доцент; заступник директора наукової роботи І.С. Бородай, д.і.н., професор; заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи Л.М. Татарчук, к.і.н.; вчений секретар Т.М. Підгайна, к.і.н. та старший науковий співробітник Е.В. Юрчак, к.і. н.

Під час заходу були обговорені питання загального розуміння даної системи з визначення плагіату. Відбулося підписання угоди про співпрацю з Unicheck Україна тощо.

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия