Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Лікарські рослини», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено близько 30 видань – монографії, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, рекомендації у яких висвітлюються питання технологій вирощування, зберігання та використання лікарських рослин.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 539044. Климчук О.В., Поліщук І.С., Мазур В.А. Лікарські рослини. Технологія вирощування. Вінниця: ВНАУ, 2012. 188 с.

 У навчальному посібнику висвітлено історичні етапи становлення, сучасний стан та перспективи розвитку науки про лікарські рослини. Розглянуто їх класифікацію, наведено опис лікувальної дії та характеристику біологічно активних речовин. Представлено ботанічну та біологічну характеристику лікарських рослин, їх поширення, природоохоронну та екологічно безпечну технологію їх вирощування.

 

2. Шифр: 516448. Перевозченко І.І., Андрієнко Т.Л., Заверуха Б.В. Шукайте лікаря в природі. Київ: Урожай, 2002. 216 с.

 У підручнику описано лікарські рослини, поширені на території України їх використання у народній медицині та лікувальній практиці. Дано рекомендації щодо збирання і сушіння сировини, а також культивування цілющих рослин на присадибних ділянках.

 

3. Шифр: 545187. Шелудько Л.П., Куценко Н.І. Лікарські рослини. Селекція і насінництво. НААН, Полтава, 2013. 475 с.

 У монографії наведені методи роботи по селекції, насінництву та створенню вихідного матеріалу лікарських культур. Висвітлено основні напрямки селекційної роботи з перспективними видами. Подано характеристику створених сортів та короткі рекомендації їх вирощування.

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия