Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Виставка-експозиція нових надходжень видань, що демонструється у читальній залі № 1 знайомить користувачів з монографіями, збірниками наукових праць, бібліографічними покажчиками, науково-методичними рекомендаціями тощо з різних напрямів діяльності агропромислового виробництва. Запрошуємо до ознайомлення.

На виставці представлено 60 видань – доповіді наукових конференцій, біобібліографічні покажчики, колективні монографії, збірники наукових праць, науково-методичні рекомендації, практичні посібники, технологічні та виробничі документи з різних напрямів діяльності агропромислового виробництва.

 

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 553204. Агроекологічний супутниковий моніторинг: монографія / О.Г. Тараріко, О.В. Сиротенко, Т.В. Ільєнко, Т.Л. Кучма; НААН України, Ін-т агроекології і природокористування. Київ: Аграрна наука, 2019. 204 с.

У монографії розглянуто науково-методичні засади, зміст та завдання супутникового агроекологічного моніторингу. Проаналізовано діючі системи супутникового знімання у світі, режим та умови дистанційного моніторингу об’єктів агроландшафтів, систем наземних тестових спостережень, а також використання супутникових даних в агросфері. Удосконалено класифікацію деградаційних процесів в агроландшафтах, результати визначення стану посівів, умов вологозабезпечення та просторового розповсюдження кризових посушливих явищ.

 

2. Шифр: 553260. Яновський Ю.П. Довідник із захисту плодових культур. Київ: Фенікс, 2019. 469 с.

У довіднику висвітлено основи інтегрованого захисту рослин в садівництві, детально розглянуто особливості біології й чисельності основних шкідливих видів у ценозах багаторічних насаджень. Рекомендовано комплекс агротехнічних, біологічних та хімічних засобів захисту рослин проти основних шкідників, лишайників, збудників хвороб і бур’янів у насадженнях зерняткових, кісточкових, горіхоплідних і ягідних культур.

 

3. Шифр: 553224. Камінський В.Ф., Літвінов Д.В., Шиліна Л.І. Агробіологічні основи короткоротаційних сівозмін Лісостепу: монографія. Вінниця: Твори, 2019. 228 с

Монографія присвячена питанню підвищення ефективності побудови та впровадження у виробництво високоефективних короткоротаційних сівозмін, що нині за широкого створення господарств із вузькою спеціалізацією виробництва сільськогосподарської продукції призводить до значних господарських і екологічних збитків.

 

4. Шифр: 553244. Рожков А.О., Огурцов Є.М. Рослинництво: підручник. Харків: Мадрид, 2019. 380 с.

У підручнику відповідно до навчальної програми висвітлено еколого-біологічні, агробіологічні, агротехнічні основи рослинництва. Представлено біологію і технологію вирощування польових культур – зернових, зернобобових, технічних, баштанних та кормових трав. Розкрито основи програмування врожаїв сільськогосподарських культур.

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия