Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Необхідність розвивати тваринництво з метою забезпечення населення повноцінними та доброякісними продуктами харчування і виробами із шерсті, шкіри чи інших видів тваринницької сировини, завдання захисту людей від хвороб, спільних для людини та тварини, нагально вимагають постійного вдосконалення ветеринарної справи. Отримати відповіді можна з видань, представлених на тематичній виставці «Ветеринарна медицина на допомогу тваринництву», що функціонує у читальній залі № 1.

На виставці представлено 26 видань – підручники, довідники, збірники наукових праць, навчальні посібники, журнали тощо.

 

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 553254. Власенко С.А., Ордін Ю.М., Плахотнюк І. М. Фармакологічне забезпечення інтенсивного відтворення корів: навчальний посібник. Біла Церква. 2019. 160 с.

У посібнику наведено перелік наявних на ринку України препаратів, що використовуються для корекції функції відтворення та лікування тварин з акушерських, гінекологічних патологій та хвороб вим’я.

 

2. Шифр: 548661. Сучасні тенденції проведення лабораторних досліджень у ветеринарній медицині: матеріали Всеукр. наук. семінару (19 трав. 2015 р., м. Полтава). Полтав. держ. аграр. акад., НУБіП України, Житом. нац. агроекол. ун-т. Полтава: НВП "Укрпромторгсервіс". 2015. 118 с.

У збірнику зібрані наукові статті з аналізом проведення лабораторних досліджень з ветеринарної медицини.

 

3. Шифр: 553290. Рудик С. Життя у ветеринарній медицині. НУБіП. Київ. Аграр Медіа Груп, 2019. 292 с.

Подається життя доктора ветеринарних наук професора Рудика Станіслава Костянтиновича, який більше 60 років присвятив ветеринарній медицині. Книга розрахована на учнів старших класів, студентів, науковців, фахівців ветеринарної медицини.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия