Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

На продовження дії карантину в Україні до 31 серпня 2020 року, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН продовжує працювати дистанційно з користувачами, однак поточні й планові питання вирішуються колективом в штатному режимі.

30 липня відбулося чергове засідання Вченої ради. На розгляд виносилися питання:

1. «Перспективи розвитку інноваційної бібліотечної діяльності в ННСГБ НААН» (доповідач В.В. Мамрай, старший науковий співробітник відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів).

 

2. «Підготовка наукових кадрів на базі ННСГБ НААН: завдання та їх вирішення»(доповідач Т.М. Підгайна, вчений секретар, к.і.н.).

 

3. «Процедура акредитації освітньо-наукових програм на третьому рівні вищої освіти» (доктор філософії)» (доповідач І.О. Демуз, головний науковий співробітник відділу науково-методичної роботи та реферування, д.і.н., доцент).

 

Атмосфера під час заходу сприяла побудові конструктивного діалогу. У процесі обговорення, яке здійснювалося у форматі дискусії, було визначено подальші напрями удосконалення актуальних питань й розглянуто ефективну координацію та взаємодію дій для вироблення спільної позиції у цих напрямах з урахуванням кращих практик європейського досвіду.

 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия