Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Квітникарство – це галузь рослинництва, яка займається селекцією і вирощує рослини з декоративними цілями: для створення букетів, оранжерей, облаштування клумб, прикрашання житлових і виробничих приміщень.

Про історію квітникарства, вирощування квітів, зокрема, троянд, нарцис, лілій; про особливості квітникарства; квітникарство у відкритому ґрунті і в теплицях; застосування новітніх технологій для їх вирощування; підживлення рослин; клонування квітів - про все це і більше можна довідатися із презентованих 30 видань тематичної книжкової виставки «Квітникарство України, перспективи розвитку», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1 ННСГБ НААН.

 

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 544806. Слєпцов Ю. В., Якубенко Б. Є., Богданова В. Д. Квітникарство закритого грунту: навч. посіб. для студ. магістратури спец. "Плодоовочівництво і виноградарство"; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. Вінниця. 2014. 282 с.

У посібнику розкриваються зміст і завдання навчальної дисципліни «Квітникарство», основною метою якої є розробка питань агротехніки вирощування та розмноження квітникових культур захищеного і незахищеного ґрунту, що культивуються й використовуються як промислові культури в оранжерейному господарстві, на об’єктах садово-паркового будівництва. Розглянуто класифікацію квітниково-декоративних рослин, основи насінництва квітникових культур, промислове вирощування, особливості проектування і створення різних типів квітників.

 

2. Шифр: 549577. Єжов В.М., Гриник І. В. Рослинництво декоративних культур. Київ. 2017. 304.с.

В монографії представлено стислу історичну інформацію про розвиток рослинництва декоративних культур від прадавніх часів до нашого століття, значення для людства декоративних рослин як елементу соціуму, естетичної та економічної його складової. Наводиться детальний аналіз існуючої законодавчої бази декоративного рослинництва України та напрямки її покращення.

 

3. Шифр: 498203. Білорусець Є. Ш., Гиль Л. С., Зикова Т. О. Квітникарство захищеного ґрунту. Київ: Урожай, 1994. 224 с.

У підручнику представлені дані з технології вирощування в умовах захищеного ґрунту квіткових культур: гвоздики, троянд, тюльпана, фрезії. Рекомендовано до вирощування й інші квіткові рослини (амараліс, левкой, первоцвіт тощо). Викладено особливості агротехніки, удобрення та захисту їх від шкідників і хвороб.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия