Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

30 вересня 2020 р. у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулася зустріч Міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, заступниці міністра Лариси Петасюк та генеральної директорки Директорату з питань внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України Вероніки Селеги з керівниками бібліотек України з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток освіти, науки і культури; необхідність підвищення їх ролі у житті суспільства та відповідно до Указу Президента України №471/98 від 14.05.1998р.,  Всеукраїнський день бібліотек щорічно відзначається саме у кінці вересня.

Участь у заході взяв директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академік Віктор Вергунов.

 

Звертаючись до бібліотечної спільноти міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко зазначив: «У першу чергу, маємо повернути моду на читання. Далі – трансформація бібліотек і перетворення їх на сучасні та технологічні. Саме тому галузь і держава обов’язково мають співпрацювати разом. Розвиток читання і книговидання – один із пріоритетів МКІП. Для нас важливо зробити роботу бібліотекарів видимою та значимою». Ним також були озвучені пріоритетні плани МКІП на 2021 рік, зокрема є потреба: затвердити Стратегію розвитку книговидавничого ринку та промоції читання серед населення України; оновити процедуру поповнення бібліотечних фондів; провести дослідження (про видавничий ринок, щодо промоції читання та щодо доступності української книги і літератури в світі); започаткувати навчальні програми для авторів, перекладачів, видавців.

 

Директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН Віктор Вергунов звернувся до Міністра з питанням щодо долі саме спеціальних бібліотек, їх діяльності, адже інформаційний потенціал цих бібліотек являє собою основу економічного, інтелектуального та духовного прогресу людства й продовжує мати для країни не менш важливе значення ніж ресурси природні.

Детальніше тут: https://www.facebook.com/nnsgb/videos/717482408840990

 

 

Генеральна директорка Директорату з питань внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України Вероніка Селега зачитала вітання від Президента України Володимира Зеленського з Всеукраїнським днем бібліотек всіх причетних до цієї справи і вручила нагороди.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия