Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Запрошуємо ознайомитися з виданнями, представленими на тематичній книжковій виставці «Ресурсозберігаючі технології в овочівництві», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

 

На виставці презентовано понад 30 видань, зокрема: монографії, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, автореферати, рекомендації у яких висвітлюються питання розвитку промислового овочівництва в аграрних підприємствах сучасних технологій вирощування, зберігання та використання лікарських рослин.

Представляємо до Вашої уваги декілька видань з виставки:

1. Шифр: 540622. Скупський Р. М. Організаційно-економічні засади інноваційного розвитку промислового овочівництва в аграрних підприємствах: монографія / Міжнародний ун-т бізнесу і права. Херсон: Грінь Д. С., 2013. 442 с.

У монографії розглядаються теоретичні, методологічні та практичні питання організаційно-економічних особливостей розвитку промислового овочівництва в аграрних підприємствах з урахуванням інноваційних підходів.

 

2. Шифр: 545876. Левкіна Р. В. Стратегічне управління виробничою діяльністю підприємств овочівництва: теорія, методологія, практика: монографія. Херсон: Грінь Д. С., 2013. 320 с..

У монографії викладені матеріали досліджень, щодо побудови та функціонування організаційно-економічного механізму управління ефективністю діяльності підприємств-виробників продукції овочівництва, залучення інструментів пошуку шляхів підвищення ефективності виробництва та реалізації продукції овочівництва та стабілізації розвитку виробників.

3. Шифр: 532741. Гіль Л. С., Пашковський А. І., Суліма Л. Т. Сучасні технології овочівництва закритого і відкритого ґрунту. Ч. 2. Відкритий ґрунт. Вінниця: Нова книга, 2008. 311 с.

У навчальному посібнику описано особливості сучасних технологій вирощування овочевих культур з використанням систем краплинного зрошення.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовити пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

До зустрічі !

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия