Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

6–8 жовтня 2020 р. у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбулася Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. розвиток бібліотечно-інформаційного потенціалу в умовах цифровізації». Метою заходою є об’єднання зусиль науковців і практиків у розв’язанні актуальних питань щодо розвитку бібліотечно-інформаційного потенціалу в умовах цифровізації, визначення найбільш гострих проблем у бібліотечній сфері та оприлюднення результатів наукових пошуків, розробка рекомендацій і пропозицій щодо вдосконалення діяльності сучасних бібліотек.

Організаторами конференції виступили: Інформаційно-бібліотечна рада НАН України; Асоціація бібліотек України; Рада директорів наукових бібліотек та інформаційних центрів академій наук – членів Міжнародної асоціації академій наук.

Участь у заході взяла заступник директора з науково-інформаційної роботи Л.М. Татарчук, представивши на обговорення наукову доповідь «Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН – платформа з визначення наукової (публікаційної) активності вчених системи НААН та репрезентативності аграрної науки».

 

Детальніше тут: http://www.nbuv.gov.ua/node/5321?fbclid=IwAR0vcCDcpnS_7BxZCrPauh-IV1odJcYoAUtNdR_H-cLRb38r7BCLrcCFRGI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия