Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Істина в книзі!

Скотарство — це провідна галузь тваринництва, яка займається вирощуванням великої рогатої худоби. Завдяки функціонуванню цієї галузі народного господарства одержуються цінні й незамінні продукти харчування — молоко та яловичина. Про сучасний стан галузі, мету та стратегію її розвитку можна дізнатися із документів, представлених на тематичній книжковій виставці «Розвиток скотарства в Україні».

 

На виставці представлено 25 видань – монографії, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, автореферати, періодичні видання, рекомендації у яких висвітлюються питання розвитку скотарства в Україні.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 553019. Радько В.І. Підвищення стійкості виробників продукції молочного скотарства: теорія, діагностика та функціональне забезпечення: монографія. Київ: ФОП Пшонківський О.В, 2018. 384 с.

Монографія присвячена аналізу та забезпеченню стійкості виробництва молока. Узагальнено існуючі методичні підходи до оцінки економічної стійкості виробництва в сільськогосподарських підприємствах та особистих селянських господарствах та доповнено відповідну систему показників.

 

2. Шифр:517554. Рубан Ю.Д., Борщ О.В., Сирота О.Г., Хоменко Н.П. Скотарство і технологія виробництва та переробки молока і яловичини: підручник. За ред. Ю.Д. Рубана. К.: Мета, 2003. 368 с

В підручнику висвітлені питання молочної і м’ясної продуктивності худоби, основні породи, відтворення стада і технологію виробництва молока та яловичини. Значну увагу приділено вирощуванню молодняку та відгодівлі худоби, отриманню, зберіганню, транспортуванню, обробленню та реалізації молока.

3. Шифр: 523867. Буркат В.П., Бородай І.С. Історичні аспекти розвитку теорії селекції у скотарстві України: монографія. К.: Аграрна наука, 2006. 580 с.

В монографії наведено аналіз становлення та розвитку теорії селекції у скотарстві України в контексті соціально-економічних, політичних, загальнонаукових, технологічних та екологічних чинників. Відтворено картину генезису основних напрямів та концепцій теорії породоутворення у скотарстві України.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия