Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

2 листопада 2020 р. в межах заходів, присвячених, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 3 грудня 2019 року № 325-IX «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році», вшануванню пам’яті видатного ученого в галузі аграрних наук – основоположника сільськогосподарської дослідної справи в Україні за своїми напрямами, академіка Академії наук УРСР – Созінова Олексія Олексійовича (1930–2018), директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академік НААН В.А. Вергунов на засіданні Вченої ради Інституту захисту рослин НААН України виступив із науковою доповіддю «Пам’яті академіка О.О. Созінова – видатного українського агробіолога та організатора вітчизняної сільськогосподарської дослідної справи (до 90-річчя від дня народження)».

Доповідач ознайомив присутніх з життєвим, творчим шляхом академіка О.О. Созінова, акцентуючи увагу на його діяльності в Інституті захисту рослин НААН, де він заснував неформальну групу із продовження роботи над проблемами агросфери або, точніше, мегаагроекосистеми України, яка займає майже 70% її території і впливає на умови життя усього населення. Спектр наукових інтересів видатного ученого був надзвичайно широкий, багатоаспектний і викладений у понад 600 наукових працях з генетики і селекції культурних рослин, у тому числі 8 монографіях.

З наукової доповіді академіка Вергунова присутні члени Вченої ради Інституту захисту рослин НААН, що проходила під головуванням голови ради, директора Інституту, академіка НААН Борзих Олександра Івановича дізналися багато цікавого, до сьогодні їм невідомого, про наукову діяльність О.О. Созінова.

Надзвичайно приємно, що вшановується пам'ять вчених, які своєю працею зробили вагомий внесок у розвиток вітчизняного сільського господарства і коли це позитивно оцінюється колегами і однодумцями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия