Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

29 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання Вченої ради Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН.

На початку засідання директор установи, голова Вченої ради, академік НААН В.А. Вергунов ознайомив присутніх зі змінами у персональному складі Вченої ради.

1. З основного питання порядку денного «Інформаційно-аналітичні продукти і сервіси ННСГБ НААН в умовах розвитку процесу глобальної інформатизації: стан та перспективи» доповіла заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи Татарчук Л.М.

2. Відбулося заслуховування та рекомендація до захисту дисертаційних робіт аспіранток Університету Григорія Сковороди в Переяславі Морей Тетяни Василівни на тему: «Медична допомога населенню в Київській губернії (кінець ХVІІІ – початок 60-х. рр. ХІХ ст.): історико-правові виміри і дослідницька справа» та Потапенко Руслани Михайлівни на тему: «Науково-педагогічна інтелігенція Української РСР в умовах соціогуманітарних змін 1985-1991 рр.» на здобуття наукових ступенів доктора філософії за спеціальністю 032 – Історія та археологія.

3. Рішенням Вченої ради затверджено до друку низку регламентуючих документів й ухвалено рішення про розміщення в мережі Інтернет 2-х номерів електронного наукового фахового видання – міжвідомчий тематичний збірник «Історія науки і біографістика».

4. Обговорено питання, що стосувалися річних звітів й ухвалені певні рішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия