Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

Бібліотека – інституція, приречена на задоволення інтелектуальних, культурних, професійних потреб користувачів. А це можна зробити лише за наявності одного із найбільших чудес, створених людиною – КНИГИ.

Книга – джерело знань і найкращий, найщедріший подарунок, особливо для бібліотеки. З тих пір, як люди навчилися писати, всю свою мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє, почерпнути знання.

Приємним сюрпризом для ННСГБ НААН стали книги, подаровані завідувачем кафедри адміністративного та фінансового права, члена-кореспондента НААН, доктора юридичних наук, професора, академіка Національної академії наук вищої освіти України та Академії адміністративно-правових наук, Заслуженого юриста України Курила Володимира Івановича. Завдяки йому фонд бібліотеки поповнився 25 книгами і 50 авторефератами дисертацій з правового регулювання аграрних, земельних, екологічних та природоресурсних відношень.

 

Безмежно вдячні Володимиру Івановичу за подаровані книги, які займуть чільне місце у фондах бібліотеки й обов'язково знайдуть свого читача.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия