Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Питання організації виробництва та підтримки продовольчого забезпечення для держави є надважливими, від їх успішного вирішення залежить життєздатність і самодостатність країни та суспільства. Згідно Указу Президента України № 428/93 від 7 жовтня 1993 року щорічно, у третю неділю листопада відзначається професійне свято працівників сільськогосподарського та агропромислового комплексу, організацій і підприємств по переробці сільгоспсировини, обслуговуючих та заготівельних підприємств і харчової промисловості.

Вітаємо всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з сільськогосподарським комплексом і з нагоди свята пропонуємо ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «Сільське господарство як основа продовольчої безпеки України», що демонструється у читальній залі № 1.

На виставці представлено близько 23 видань – монографії, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, рекомендації у яких висвітлюються економічні засади сталого розвитку аграрного виробництва, питання стратегічного управління аграрним сектором, проблеми та досягнення сільськогосподарської галузі України.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 550872. Петренко Н.О. Стратегічне управління економічним розвитком аграрного сектору регіонів України. Монографія Умань. Видавець «Сочінський М.М.», 2018. 439 с.

В монографії обгрунтовано теоретико-методологічні засади та розроблено практичні підходи формування та регулювання стратегічного управління економічним розвитком аграрного сектору регіонів України. Висвітлено наукові концепції стратегічного управління, сутність регіональних соціально-економічних систем, теоретичні основи формування та регулювання регіонального розвитку аграрного сектору, зарубіжний досвід управління регіональним стратегічним розвитком аграрного сектору.

 

 

 

2. Шифр: 550116. Єрмаков О.Ю., Величко О.В., Богач Л.В., Нагорний В.В. Економічний потенціал сільськогосподарських підприємств: теорія і практика. Монографія. Київ-2017. 475 с.

У монографії у світлі глобальних продовольчих та фінансових викликів, що постали на сучасному етапі перед аграрною сферою України, розглядаються теоретичні, методологічні й практичні аспекти формування та ефективного використання економічного потенціалу сільськогосподарськими підприємствами.

 

 

 

3. Шифр: 550863. Економічні засади збалансованого (сталого) розвитку аграрного виробництва: колективна монографія . За заг. ред. А.С.Кобця. Дніпро. Видавництво «Свідлер А.Л.», 2017. 520 с.

В колективній монографії розглянуто економічні засади збалансованого розвитку аграрної галузі та визначено перспективні напрями її розвитку з урахуванням реалій сьогодення, означено вектори реформування економіки України з урахуванням сучасних проблем глобалізації, розглянуті питання розвитку сільськогосподарської кооперації в аграрному секторі України.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия