Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

З робочими візитами 17 листопада 2020 р. ННСГБ НААН відвідали Уповноважений із захисту державної мови - Тарас Кремінь, Представник Уповноваженого із захисту державної мови, голова Центру публічної дипломатії - Андрій Вітренко 

та Перший заступник міністра Міністерства культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Під час зустрічі мовний омбудсмен Тарас Кремінь зазначив, що: «... українська мова це ознака величезної поваги до України, українського законодавства, громадян України. Українська мова не лише культурний, освітній чи гуманітарний фактор, а і фактор національної безпеки та оборони».

Він із цікавістю оглянув експозицію, де продемонстровано унікальні україномовні видання з питань сільського господарства, що зберігаються у фондах бібліотеки. Серед колекцій найстарішою книгою 1913 р. випуску представлене видання «Що шкодить нашим садкам» за авторством Щоголів Ір. (К.: Товариство «Український агроном»); «Селянська духова сушарка для сушіння садового овочу та слив» Терешківського Д., 1914 р., та ін. Ці унікальні видання викликають науковий інтерес як із погляду аграрної освіти, науки і техніки, аграрної біографістики, книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства; так і розвитку української мови.

Високоповажні гості наголосили на важливості тієї роботи, яку здійснює ННСГБ НААН щодо формування галузевої бібліографії й розширенні співпраці в питаннях надання послуг і інформації державною мовою – як одного із ключових пріоритетів державності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия