Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

26 листопада 2020 р. відбулося поточне засідання Вченої ради в очному форматі з дотриманням норм карантинних обмежень.

Голова Вченої ради В.А. Вергунов розпочав засідання з приємної ноти позитиву в непростий час протидії пандемії коронавірусу, вручивши Капралюк Оксані Вікторівні, завідувачці відділу науково-методичної роботи та реферування ННСГБ НААН, кандидату сільськогосподарських наук, старшому науковому співробітнику Пам’ятну ювілейну медаль «100 років Національної академії аграрних наук України» за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, якісні показники результатів роботи.

Пишаємося вами, Оксано Вікторівно, і бажаємо подальшого динамічного розвитку та вагомих досягнень у професійній діяльності!

Питання «Система документопостачання фондів ННСГБ НААН: тенденції формування та організація» висвітлила у своїй доповіді завідувачка відділу бібліотечно-інформаційних технологій та наукової обробки документів, к.і.н. Каштанова Т.В. Питання надзвичайно важливе, актуальне завжди, оскільки комплектування має пріоритетне значення у формуванні бібліотечного фонду і практично визначає собою не тільки всі його процеси, але й всю подальшу бібліотечну діяльність.

Членами Вченої ради було розглянуто інші не менш значущі питання, а також затверджено низку нормативних документів та видань до друку.

 

Бережімо себе та близьких! Дотримуймось карантинних обмежень!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия