Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

3-4 грудня 2020 р. у наших колег – ДУ «Білоруська сільськогосподарська бібліотека ім. І.С. Лупіновича» НАН Білорусі, відбулася IV Міжнародна наукова конференція «Бібліотеки в інформаційному суспільстві: збереження традицій та розвиток нових технологій», яка присвячувалася 60-річчю від дня створення Білоруської сільськогосподарської бібліотеки.

Під час урочистого відкриття конференції були озвучені вітальні адреси від колег, партнерів і друзів бібліотеки з Білорусі та ближнього зарубіжжя. Зокрема і вітання від Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки та НААН https://belal.by/images/Conference2020/Sbornik2020/13-19.pdf

 Для участі в науковій програмі Конференції було зареєстровано 100 учасників з Білорусі, Росії, України та Нігерії з науковими доповідями, серед них – заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи Л.М. Татарчук.

 

 За результатами конференції підготовлений збірник.

Детальніше тут: https://belal.by/resursy/elektronnaya-biblioteka/itemlist/category/144-materialy-iv-mezhdunarodnoj-konferentsii-biblioteki-v-informatsionnom-obshchestve-2020g

 

Відбулося урочисте відкриття виставково-музейної експозиції, присвяченої 60-річній історії БілСГБ та пам'ятна іменна дошка Володимиру Олександровичу Голубєву, який очолював бібліотеку впродовж 1974–2006 рр., забезпечивши своєю працею вагомий внесок в її становлення й розвиток.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия