Декоративне садівництво - це надзвичайно цікаво! Зокрема, про декоративні рослини, їх біологічні особливості та агротехніку вирощування; історію садово-паркового мистецтва та стилі будівництва; основні декоративні елементи саду та особливості їх створення; підготовку проєктів озеленення; агротехніку та догляд за насадженнями можна ознайомитися, переглянувщи видання, що експонуються на тематичній книжковій виставці «Декоративне садівництво в Україні» у читальній залі № 1.
На виставці представлено 26 видань – монографії, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, періодичні видання, рекомендації у яких висвітлюються питання розвитку декоративного садівництва в Україні.
Деякі видання з виставки:
1. Шифр: 537988. Михайлович Н.В. Декоративне фіторізноманіття національного природного парку «Сколівські Бескиди»: монографія. НУБіП України. Київ: ЦП «Компринт», 2012. 116 с.
У монографії на основі комплексних досліджень здійснено структурний аналіз декоративної фракції автохтонної та екзотичної флори національного природного парку «Сколівські Бескиди», а також зроблено порівняльну оцінку таксономічного складу видів декоративних рослин заповідних природних флор Карпатського регіону.
2. Шифр: 553033. Маурер В.М. Декоративне розсадництво України: сучасний стан, проблеми та перспективи: монографія. НУБіП України. Київ: НУБіПУ, 2016. 211 с.
В монографії охарактеризовано особливості становлення і сучасний стан вітчизняного декоративного розсадництва, висвітлено головні проблеми та окреслено сучасні тенденції і перспективи розвитку виробництва декоративного садивного матеріалу в Україні.
3. Шифр: 531342. Маурер В.М. Декоративне розсадництво: навчальний посібник. Вінниця: Нова книга, 2007. 264 с.
У навчальному посібнику викладено загальні положення насінництва та основи агротехніки розмноження і виробництва садивного матеріалу деревних рослин в декоративних розсадниках, приведено біологічні та технологічні особливості вирощування сіянців у відкритому і закритому грунті.
Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.
Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html
Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.
Будемо раді Вас бачити!