Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

24 грудня 2020 року відбулося чергове планове, останнє у поточному році засіданні вченої ради ННСГБ НААН. На повістку дня виносилися надзвичайно актуальні питання подальшого функціонування установи в сучасному інформаційному просторі.

Насамперед, директор ННСГБ НААН, академік НААН В.А. Вергунов привітав та нагородив окремих співробітників бібліотеки за багаторічну наукову діяльність та високий професіоналізм. Було вручено Почесну відзнаку НААН заступнику директора з наукової роботи, доктору історичних наук, професору Бородай Ірині Сергіївні.

Від імені колективу ННСГБ директор привітав з днем народження завідувачку сектору наукознавства, доктора історичних наук, старшого наукового співробітника Щебетюк Наталію Борисівну.

З нагоди 70-річного ювілею вручено Пам’ятну ювілейну медаль «100 років Національної академії аграрних наук України» бібліотекарю відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів Дударєвій Ніні Іванівні.

Також відзначив Подякою Національної академії аграрних наук України проректора Харківського національного університету внутрішніх справ, доктора історичних наук Шульгу Володимира Петровича за вагомий внесок у популяризацію вітчизняної сільськогосподарської науки. Зокрема, за монографію «Творча спадщина професора М. А. Кравченка у системі селекційно-племінної справи в тваринництві УСРР/УРСР (30-ті – перша половина 80-х років ХХ ст.)».

На засіданні ради підводилися підсумки поточного року, який добігає кінця і, який виявився надзвичайно складним у всіх проявах, а також визначалися подальші дії установи щодо майбутнього.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия