Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Біотехнологія і генетика в рослинництві», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено близько 30 видань – монографії, навчальні посібники, довідники, атлас, методичні рекомендації, журнали у яких висвітлюються питання агротехніки вирощування та переробки соняшнику.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 552190. Сільськогосподарська біотехнологія: теоретичні розробки і впровадження в селекцію рослин: збірник наукових праць. Одеса: Астропринт, 2016. 192 с.

У збірнику представлені науково-методичні розробки у галузі загальної та молекулярної генетики. Наукові роботи спрямовані на вирішення важливих проблем генетики та селекції рослин.

 

2. Шифр: 547298. Дубровна О.В., Моргун Б.В., Бавол А.В. Біотехнологія пшениці: клітинна селекція та генетична інженерія: монографія. Київ: Логос, 2014. 375 с.

У монографії узагальнено результати біотехнологічних, цитологічних, молекулярно-генетичних досліджень в галузі сучасних біотехнологій пшениці, зокрема клітинної селекції та генетичної інженерії, спрямованих на одержання форм, стійких до біотичних та абіотичних стресових чинників довкілля.

 

3. Шифр: 511610. Мельничук М.Д., Новак Т.В., Левенко Б.О. Основи біотехнологій рослин: підручник. Київ, 2000. 248 с.

У підручнику приведено сучасні методи досліджень з генетичної інженерії, мікроклонального розмноження, соматичної гібридизації, методів фітосанітарного контролю, кріозбереження з урахуванням екологічної безпеки використання рослинних біотехнологій.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия