Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

01 січня 2021 року виповнилося 90 років від дня народження ЦЮПКА Василя Васильовича (1931–2019) - вченого у галузі фізіології та біохімії сільськогосподарських тварин, доктора біологічних наук, професора, який з 1959 р. працював у Науково-дослідному інституті тваринництва Лісостепу та Полісся УРСР (нині Інститут тваринництва НААН).

Багаторічні напрацювання В.В. Цюпка і колективу, який він очолював, увійшли до новітнього довідника-посібника «Норми і раціони повноцінної годівлі високопродуктивної великої рогатої худоби» (2012). Сьогодні більшість результатів досліджень вченого використовується для розробки практичних прийомів нормування живлення великої рогатої худоби.

Про це та багато іншого можна дізнатися з матеріалів, розміщених у «Календарі знаменних і пам’ятних дат в історії сільськогосподарської дослідної справи України на 2021 рік» та персональної виставки наукових робіт вченого «Цюпко Василь Васильович (1931–2019) – учений у галузі фізіології та біохімії сільськогосподарських тварин, доктор біологічних наук (до 90-річчя від дня народження)», що експонується у читальній залі бібліотеки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия