Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 56 видань – підручники та навчальні посібники, методичні вказівки з проблем і перспектив розвитку підприємництва та аграрних підприємств, правового регулювання земельних відносин, матеріали конференцій, періодичні і продовжувані видання, нариси історії, науково-методичні рекомендації, технологічні та виробничі документи з різних напрямів діяльності агропромислового виробництва.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: Каталог інноваційних розробок НААН, рекомендованих для впровадження в агропромислове виробництво (2017-2019 рр.); за ред. академіка НААН Гадзала Я.М. Київ: Аграрна наука, 2020. 268 с.

Каталог містить інформацію про новітні інноваційні селекційно-технологічні розробки науково-дослідних установ Національної академії аграрних України з питань землеробства, рослинництва, тваринництва, ветеринарної медицини, економіки, харчової і переробної промисловості.

 

2. Падалка С.С., Кириленко І.Г., Вергунов В.А. Аграрна історія України: у трьох частинах. Частина І: Від найдавніших часів до початку ХХ століття. Київ: Аграрна наука, 2019. 332 с.

У першій частині навчального посібника на основі аналізу документальних джерел, напрацювань вітчизняних і зарубіжних дослідників розкрито аграрні відносини в Україні від найдавніших часів до початку ХХ ст. Особливу увагу приділено питанням змін у сільському господарстві, у соціально-економічному житті села та середовищі селянства.

 

3. Падалка С.С., Кириленко І.Г., Вергунов В.А. Аграрна історія України: у трьох частинах. Частина ІІ: Радянська доба 1917-1990 рр. Київ: Аграрна наука, 2019. 458 с.

У другій частині навчального посібника на основі аналізу документальних джерел, напрацювань вітчизняних і зарубіжних дослідників розкрито аграрні відносини в Україні упродовж радянської доби. Особливу увагу приділено питанням змін у сільському господарстві, у соціальному благополуччі селянства.

4. Падалка С.С., Кириленко І.Г., Вергунов В.А. Аграрна історія України: у трьох частинах. Частина ІІІ. Період незалежності 1991-2018 рр. Київ: Аграрна наука, 2019ю 372 с.

У третій частині навчального посібника на основі аналізу різнопланових джерел, напрацювань вітчизняних і зарубіжних дослідників розкрито аграрні процеси доби незалежності, зміни у відносинах власності, економічному житті та повсякденності українського села.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия