Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

Вимоги сьогодення до організації наукової діяльності в Україні спонукають бібліотеки до збільшення свого внеску у розширення спектру послуг, спрямованих на підвищення рівня наукоємності розроблюваних галузевих інформаційних продуктів, підтримку фахової комунікації, моніторингу, аналізу та інтеграцію результатів досліджень до світового наукового простору.

ННСГБ НААН, рішенням Президії НААН від 30 червня 2015 р., визнана центром з методичного супроводу та координації робіт щодо формування бібліометричних профілів вчених-аграріїв. В установі здійснюється комплекс заходів, спрямованих на підвищення ефективності діяльності профільної наукової спільноти та позиціонування аграрної науки в міжнародному науково-освітньому просторі. В контексті зазначеної роботи підготовлено наукове видання «Наукометричний моніторинг і ранжування суб’єктів наукової діяльності Національної академії аграрних наук України» за авторством Вергунова В. А. і Коломієць Н. Д.

Брошура стане в нагоді аспірантам, докторантам, вченим науково-дослідних установ та закладів вищої освіти, освітянам й бібліотекарям України, які надають інформаційно-консалтингові послуги науковцям і проводять моніторинг їх профілів у міжнародних наукометричних базах даних.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия