Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Цибуля — це рід рослин, який налічує понад 1200 видів. Культивовані домашні сорти відрізнятися формою, розміром, смаком та кольором цибулини і саме за кольором виділяють три основні групи: жовту, червону та білу. Вона є незамінним компонентом до багатьох страв, сприяє кращому перетравленню жирної і м'ясної їжі, а також є доступним джерелом вітамінів та мінералів. Багато цікавинок дізнаєтесь, ознайомившись з виданнями, представленими на тематичній книжковій виставці «Елементи технології вирощування цибулі в Україні», що функціонує у читальній залі № 1.

На виставці представлено близько 22 видання –навчальні посібники, довідники, методичні рекомендації, журнали у яких висвітлюються питання агротехніки вирощування цибулі в Україні.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 536918. Цибуля: прогресивні технології та нормативи витрат. Мазоренко Д.І., Мазнєв Г.Є., Тіщенко Л.М.; Харківський національний технічний ун-т сільського господарствава ім. П. Василенка. Харків: Міськдрук, 2011. 30 с.

У виданні розглянуто наукові основи прогресивних технологій, наведено технологічні карти і нормативи на вирощування цибулі.

 

2. Шифр: 523874. Вирощування цибулі ріпчастої скоростиглих сортів (методичні рекомендації). Вітанов О.Д., Яровий Г.І, Терлецька Н.В. Харків: ІОБ УААН, 2005. 12 с.

В рекомендаціях викладено морфологічну і біологічну характеристику цибулі ріпчастої, описано сорти скоростиглої цибулі селекції Донецького НДЦ ІОБ, наведено технологічні прийоми вирощування цибулі-ріпки з насіння за один рік.

 

3. Шифр: 492959. Цибуля і часник. О.Ю. Барабаш, Л.І. Демкевич, А.І. Мірошниченко [та ін.]. К.: Урожай, 1992. 177 с.

Висвітлено хімічний склад і поживну цінність, біологічні особливості, вимоги до умов вирощування, описано поширені сорти. Основну увагу приділено технології вирощування цибулі з насіння, сіянкою, розсадою. Дано опис шкідників і хвороб та наведено заходи боротьби з ними.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия