Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

22 січня 2021 р. відбулася відеозустріч представників Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, зокрема заступника директора з наукової роботи І.С. Бородай, заступника директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи Л.М. Татарчук, завідувача відділу впровадження наукових розробок та технічного забезпечення бібліотечних процесів С.В. Бородіна та провідного наукового співробітника означеного відділу Е.В. Юрчак з представниками Товариства з обмеженою відповідальністю «Плагіат» компанії Plagiat.pl (StrikePlagiarism) (Варшава). Компанія є одним із світових лідерів, що надає систему виявлення плагіату для ЗВО, видавництв, шкіл та авторів, завдяки великій базі даних академічних текстів, наявності значного досвіду впровадження ефективних процедур і розпізнавання національних мов.

Виконавчий директор Plagiat.pl (Варшава) Тахмазов Алі ознайомив з імплементацією найкращих в Україні технологічних і процедурних рішень попередження плагіату в наукових роботах, новими технологіями, методологією оцінки робіт з використанням антиплагіатної системи, продемонструвавши на прикладах.

В результаті відеозустрічі було укладено домовленість про тестовий доступ використання антиплагіатної системи Plagiat.pl з метою визначення функціоналізму системи та визначення подальшої співпраці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия