Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «До 90-річчя від дня народження Цюпка Василя Васильовича (1931-2019) – доктора біологічних наук у галузі фізіології та біохімії сільськогосподарських тварин», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

 

На виставці представлено деякі праці вченого:

1. Шифр: 535322. Цюпко Василь Васильович: біобібліографічний покажчик наук. пр. за 1961-2010 рр. до 80 - річчя від дня народження професора Василя Васильовича Цюпка / НААН України, Ін-т тваринництва; уклад. В.В. Кунець, В.В. Проніна, Л. В. Гончаренко. Харків: [б. и.], 2011. 56 с.

У виданні відображено основні етапи життя, науково-виробничу діяльність професора В.В. Цюпка – відомого вченого в галузі фізіології і біохімії сільськогосподарських тварин. Василь Васильович – розробник теорії регуляції ліпогенезу у вимені і тканинах тіла великої рогатої худоби.

 

2. Шифр: 400509. Цюпко, Василий Васильевич. Физиологические основы питания молочного скота. Киев: Урожай , 1984. 152 с.

В книзі всебічно узагальнені питання енергетичного і протеїнового харчування жуйних тварин. З урахуванням результатів багаторічних досліджень викладено фізіологічне обґрунтування кратності годівлі корів, можливості запобігання їх ожиріння у другій половині лактації за рахунок максимального використання грубих кормів в раціоні.

 

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия