Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Про вівчарство як галузь тваринництва, що займається розведенням овець, сучасний стан вівчарства в Україні, продуктивні особливості порід овець різного походження, селекційні досягнення у вівчарстві та інше, можна дізнатися із підготовленої співробітниками бібліотеки тематичної книжкової виставки «Вівчарство в Україні: стан та шляхи відродження».

На виставці представлено 23 видання – монографії, навчальні посібники, наукові збірники, періодичні видання, рекомендації, у яких висвітлюються питання розвитку вівчарства в Україні.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 549368. Вівчарство України. За ред. В.М. Іовенко; НААН України, Ін-т тваринництва степових р-нів ім. М.Ф. Іванова. Київ: Аграрна Наука, 2017. 488 с.

У монографії викладено матеріали багаторічних досліджень вітчизняних вчених з питань селекції, генетики, сучасних біотехнологій відтворення, годівлі, кормовиробництва, економіки та ветеринарного захисту овець, технологій виробництва і переробки продукції вівчарства.

 

2. Шифр: 511756. Вітвіцький В.В., Голик В.М., Панчук Т.В. Нормування праці у вівчарстві. Наук.-дослід. центр нормативів праці. М-ва аграрної політики України. К.: Центр «Агропромпраця», 2000. 110 с.

У роботі подані результати досліджень впливу нормоутворюючих чинників на продуктивність праці робітників ферм, методичні та практичні підходи до розробки нормативів часу та норм обслуговування, виробітку у вівчарстві, проведення фотохронометражних спостережень, їх обробки та виконання розрахунків.

 

3. Шифр: 549365. Вівчарство та козівництво: фаховий тематичний науковий збірник / НААН України, Ін-т тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова. Національний науковий селекційно-генетичний центр з вівчарства; редкол.: Ю.В. Вдовиченко (голов. ред.) [та ін.]. Нова Каховка: Пиел. Вип. 2. 2017. 262 с.

У збірнику висвітлено проблеми вівчарства, зокрема селекційно-племінної роботи з вівцями асканійської тонкорунної, каракульської, асканійської м'ясо-вовнової, цигайської та інших порід, технології виробництва і переробки продукції вівчарства, використання генетичних, біотехнологічних прийомів селекції, кормовиробництва, годівлі та економіки галузі.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия