Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Стратегічне управління економічного розвитку аграрного сектору України», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено близько 30 видань – монографії, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, рекомендації у яких висвітлюються питання економічного розвитку аграрного сектору.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 528421. Курган В.П. Економіка аграрних підприємств: навчально - методичний посібник для підготовки бакалаврів з напрямку галузі знань «Економіка та підприємництво» у вищих навчальних закладах ІІ-ІV рівнів акредитації. Суми: Університетська книга, 2008. 272 с.

У посібнику узагальнено основні теоретичні положення та викладені методичні рекомендації щодо проведення практичних занять з виконання самостійної роботи студентами.

 

2. Шифр: 545596. Економічні засади формування прибутковості виробництва молока в аграрних підприємствах: теоретико - прикладний аспект: монографія / О.І. Гуторов, Л.Ю. Кучер, А.В. Кучер; Міністерство аграрної політики та продовольства України, ХНАУ В.В. Докучаєва. Харків: Точка, 2013. 490 с.

У монографії з позиції системного підходу досліджено теоретико-методичні засади й прикладні аспекти формування прибутковості виробництва молока в аграрних підприємствах. Досліджено генезис теорії прибутку розкрито підходи до дефініції «прибутковості», обґрунтовано систему показників для її вимірювання, проаналізовано особливості розвитку молочного скотарства в агрохолдингах.

 

3. Шифр: Збарський В. К. Економіка аграрного сектору: навчальний посібник /; М-во освіти і науки України, НУБіП України. Київ: Компринт, 2015. 748 с.

Висвітлюються основні проблеми та закономірності розвитку аграрного сектора економіки України в умовах реформування відносин власності на землю та майно. Обґрунтовується той факт, що відновлення і розвиток аграрного потенціалу України може бути швидким і успішним, якщо держава, наукові і освітні заклади країни розроблять і реалізують інтегральну програму реформування аграрного сектору.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия