Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

Вітання академіка НААН, директора ННСГБ НААН В.А. Вергунова

З березня 1982 р. я у сфері науки України. І тому не з чужих слів знаю й свідомо розумію місце жінок і їх доробку як гаранта прогностично-позитивного існування усіх складових державності та особливо культурно-просвітницької її частини.

За час існування людства жінки зробили вагомий внесок у розвиток науки. В умовах сучасності, ідеальна формула жінки-науковця це поєднання міцності характеру, витримки, цілеспрямованості, гострого розуму, безкінечного саморозвитку й водночас, жіночності, вишуканості, чарівності і мудрості.

Так історично склалося, що особлива їх місія припадає на вітчизняну бібліотечну ґалузь. Сьогодні, завдячуючи берегиням духовних скарбів у вигляді книг, спеціальні бібліотеки продовжують гідно репрезентувати європейську державу Україну навіть на світовому рівні. У цьому контексті згадаю, насамперед, генерального директора НБУ ім. В.І. Вернадського НАН України, члена-кореспондента НАН України Л.А. Дубровіну; директора ДНПБ ім. В.О. Сухомлинського НАПН України, члена-кореспондента НАПН України Л.Д. Березівську; співробітників ННСГБ НААН, які складають 90% працюючих в установі: професорів І.С. Бородай, І.О. Демуз; докторів історичних наук - Н.Б. Щебетюк, Н.П. Коваленко, Н.Г. Аннєнкову, О.В. Корзун, кандидатів наукЛ.М. Татарчук, Т.М. Підгайну, Н.Д. Коломієць, Т.Р. Грищенко, О.В. Капралюк, Г.С. Щиголь, О.Т. Дупляк, Е.В. Юрчак, Т.В. Каштанову, А.С. Ситнікову, Г.М. Соловей, С. Д. Коваленко, Х.М. Дмитрієву та ін. Відзначу не менш вагомий внесок в подальший розвиток науки й інших жінок, які працюють в бібліотеці. Окрема вдячність тим, що пройшли аспірантську та докторську підготовку при нашій бібліотеці й продовжують примножувати все краще від наукової роботи. За це Вам, шановні, низькій уклін та вдячність! Важко уявити, щоб без Вас, дорогі наші, зміг досягти на бібліотечній і науковій ниві…

З Міжнародним Днем жінок та дівчат – еліти держави у науці!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия