Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

19 лютого 2021 року відбувся вебінар від компанії Elsevier «Початок роботи з ScienceDirect». Лектор – Марина Назаровець (Наукова бібліотека ім. М. Максимовича КНУ ім. Т. Шевченка). Від ННСГБ НААН участь взяла Коломієць Н. Д.

 

Відповідно до Наказу МОН № 721 від 29.05.2020 р. з початку 2021 року заклади вищої освіти та наукові установи України отримали доступ до баз даних Scopus, Web of Science Core Collection та повнотекстової бази даних ScienceDirect. ННСГБ НААН також отримала доступ.

 

У базі ScienceDirect доступні повні тексти всіх електронних книг (це 39 тисяч книг, починаючи з 1896 р.), повні тексти журналів, які є у відкритому доступі та гібридних журналів, статті яких є у відкритому доступі.

 

Для початку роботи з ScienceDirect необхідно створити та налаштувати свій обліковий запис. У Scopus, Mendeley і ScienceDirect можна працювати під одним обліковим записом.

Також розповідали про варіанти віддаленого доступу, які забезпечать комфортну роботу з будь-якої точки світу. Без облікового запису неможливо отримати віддалений доступ до ScienceDirect.

Проведено демонстрацію платформи ScienceDirect он-лайн. Пошук можна вести за назвою видання, типом публікації, галузевими та підгалузевими ознаками, типом доступу, ключовими словами. Електронні книги можна читати і завантажувати у вигляді ПДФ на свої ґаджети. У ScienceDirect відстежується історія читання під Вашим обліковим записом.

Для установ України був розроблений україномовний портал за посиланням: http://bit.do/eBooks_UA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия