Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Про стан виноградарства в Україні, головні тенденції розвитку за останні роки, про площі під виноградними насадженнями та інші актуальні питання, пов’язані з однією із перспективних галузей сільського господарства можна ознайомитися із документів, представлених на тематичній книжковій виставці «Розвиток виноградарства в Україні», що демонструється у читальній залі № 1.

На виставці представлено 30 видань – монографії, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, періодичні видання, рекомендації у яких висвітлюються питання розвитку виноградарства в Україні.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 533686. Розвиток виноградарства та виноробства на півдні України: ретроспективний бібліографічний покажчик / М-во аграрної політики України, Миколаївський державний аграрний університет; уклад. О.Г. Пустова, О.О. Цокало, Д. В. Ткаченко. Миколаїв, 2010. 440 с.

До покажчика увійшли нормативно-довідкові матеріали, відомості про нормативно-правові акти, монографії, підручники, посібники, матеріали міжнародних конгресів, симпозіумів, конференцій та семінарів, дисертації та автореферати дисертацій, а також матеріали всесвітньої мережі Інтернет з питань розвитку виноробства та виноградарства.

 

2. Шифр: 546835. Белоус І. В. Стратегія розвитку виноградарства і виноробства України та передумови виходу їх продукції на світовий ринок: монографія. Одеса: ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова», 2015. 204 с.

Монографія розкриває виноградарство і виноробство, визначає особливості сучасного економічного стану та пріоритети подальшого розвитку виноградарської галузі України. В книзі проаналізовано стан розвитку вітчизняного виноградарсько-виноробного підкомплексу та визначено його місце на світовому ринку, визначено економічну ефективність розвитку виноградарства та запропоновано інноваційні шляхи її підвищення.

 

3. Шифр: 547181. Виноградарство і виноробство на Закарпатті. Сортовий потенціал винограду. Закладання виноградника. Обрізка винограду. Догляд за вином та його витримка: підручник / розробники: П. Боднар, М. Кашова, І. Добоній. Ужгород: Ліра, 2015. 132 с.

У розпорядженні сучасного виноградарства – надзвичайно великий досвід виробництва високих урожаїв винограду чудової якості. Завдання посібника – дати наукові основи і раціональну систему практичних заходів догляду і первинної обробки винограду. Тут наведена ботанічна і біологічна характеристика винограду, описані сорти, викладено агротехніку цієї культури та обробка сировини.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия