Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

25 лютого 2021 року відбулось чергове планове засідання Вченої ради. Захід розпочався із привітання з ювілейним днем народження талановитої особистості, наукового співробітника Відділу бібліотечно-інформаційних технологій та наукової обробки документів Митько Валентини Сергіївни, яка віддана своїй справі та працює в ННСГБ НААН понад 10 років. До кола її професійних завдань належать забезпечення аналітико-синтетичної обробки документів, створення бібліографічних записів електронного каталогу, надання консультацій з пошуку документів.

Побажаємо ювілярці міцного здоров’я, щастя і багато причин для усмішки!

 

Провідний науковий співробітник сектору наукової бібліографії та біографістики, д.і.н., доцент Аннєнкова Н.Г. виступила перед аудиторією з питанням «Міжвідомчий тематичний збірник «Історія науки і біографістика» на шляху до наукометричних баз WoS та Scopus: перспективи входження».

Доповідачка зупинилася на проблемних питаннях, які виникають у процесі формування часопису й окреслила перспективні шляхи його подальшого існування, наповнення, зростання публікаційної активності й отримання позитивного іміджу та високого наукового рівня.

 

З висвітленням питання «Аграрна біографіка та біографістика: оціночні судження, теоретико-методологічні засади та перспективи розвитку» виступила головний науковий співробітник Відділу науково-методичної роботи та реферування, д.і.н., професор Демуз І.О.

Доповідачка розкрила питання термінології історичної біографіки та біографістики, здійснила аналіз напрацювань ННСГБ НААН з напряму аграрної біографіки, розглянула моделі біографічних досліджень, які можна застосувати при вивченні постатей учених-аграріїв; проаналізувала напрацювання з аграрної жіночої біографіки та виокремила перспективи розвитку аграрної біографіки та біографістики.

 

Вчений секретар, к.і.н. Підгайна Т.М. повідомила про результати атестації аспірантів і здобувачів з виконання індивідуальних планів наукової роботи за рік, яка відбулася нещодавно.

 

Заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи, к.і.н. Татарчук Л.М. прозвітувала про результати виконання керівниками підрозділів заходів з упорядкування нормативно-правової документації, методик досліджень, проєктів, передбачених планом з реалізації системи управління якості.

У робочому порядку були розглянуті й інші важливі питання, які потребували обговорення та прийняття невідкладних рішень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия