Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

З нагоди 85-річчя від дня народження АМБРОСОВА Володимира Яковича (1936–2014) – вченого в галузі аграрної економіки, доктора економічних наук, професора, співробітниками Відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів підготовлена виставка наукового доробку вченого. А це понад 20 видань, серед яких монографії, зібрання наукових праць, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, статті в періодичній пресі.

 

Вашій увазі декілька з них:

1. Шифр:533801 Амбросов В.Я. Зібрання наукових праць. Т.4 Реформування аграрних підприємств, механізми їх функціонування. Харків, 2010. ФОП Віровец А.П. 453 с.

Четвертий том зібрання наукових праць містить видані роботи з питань приватизації, реформування та реструктуризації державних та колективних підприємств аграрного сектору, механізмів їх функціонування при переході до ринкових умов господарювання. Збірник включає роботи, які переважно опубліковані за період з 1991 по 2000 роки.

 

2. Шифр:533813 Амбросов В.Я. Організаційна стратегія сільськогосподарських підприємств. Монографія. Харків. ХНТУСГ, 2009. 316 с.

Монографія розкриває теоретичні, методологічні, методичні аспекти удосконалення ефективного функціонування сільськогосподарських підприємств України у XXI столітті на основі дотримання принципів розширеного відтворення, поглиблення спеціалізації, концентрації, участі в кооперації та інтеграції, впровадження інвестицій та прогресивних методів економічного регулювання.

 

3. Шифр: 511056. Посібник по формуванню та функціонуванню ринку агропромислової продукції. Авторський колектив.: Алексійчук В.М., Амбросов В.Я., Баланюк І.Ф. та ін. ДОД Інституту аграрної економіки УААН, Київ. 2000. 438 с.

Сучасне і майбутнє соціально-економічних перетворень у будь-якому суспільстві витікає з необхідності подолання застарілих стереотипів мислення і догм та зміни на їх основі підходів до формування суспільного устрою. Указ Президента України від 3 грудня 1999 року започаткував глобальне реформування аграрного сектору економіки. Підготовлений посібник є методичною базою для всіх ланок причетних до розвитку ринку як самих учасників, так і органів які покликані створити умови функціонування ринків.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия