Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Запрошуємо ознайомитися з новими надходженнями книжкових і періодичних видань, якими поповнилися бібліотечні фонди - а це понад 50 видань. Серед них – монографічні й періодичні видання, збірники наукових праць, науково-методичні рекомендації, практичні посібники, технологічні та виробничі документи з різних напрямів діяльності агропромислового виробництва.

На виставці представлено 55 видань – доповіді наукових конференцій, колективні монографії, періодичні видання, збірники наукових праць, науково-методичні рекомендації, практичні посібники, технологічні та виробничі документи з різних напрямів діяльності агропромислового виробництва.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 553593. М'ялковський Р.О. Картопля: інтенсивна технологія вирощування. Умань: Сочінський М.М., 2020. 284 с.

У монографії наведено теоретичне узагальнення і технологічне вирішення питання інтенсивної технології вирощування картоплі у господарствах України, які дозволяють підвищити врожайність та покращити якість бульб картоплі.

 

2. Шифр: 553614. Кондратенко Т.Є. Помологія кісточкових культур: навчальний посібник. Київ: ЦП Компринт, 2019. 292 с.

У навчальному посібнику викладено основи формування прибуткового і аматорського сортименту кісточкових культур з урахуванням принципів зональності у розташуванні та сортооновленні; також висвітлено вимоги, яким повинні відповідати поширені й нові сорти, придатні для інтенсивних і суперінтенсивних насаджень.

 

3. Шифр: 553615. Слєпцов Ю.В. Прогресивні технології закритого ґрунту: навчальний посібник; Міністерство освіти і науки України, НУБіП України. Київ: Видавничий дім «Вініченко», 2019. 216 с.

У навчальному посібнику висвітлені питання щодо вивчення прогресивних технологій закритого ґрунту, рекомендовані для студентів вищих навчальних закладів.

4. Шифр. Дудзяк О.А. Відновлення і розвиток сільських територій України в умовах євроінтеграції: монографія; Міністерство освіти і науки України, ПДАТУ. Кам'янець-Подільський: Зволейко Д. Г., 2018. 360 с.

Монографія присвячена дослідженню теоретико-методологічних та прикладних засад відновлення і розвитку сільських теорій в умовах євроінтеграції та імплементації європейського досвіду в українській реалії.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия