Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Квасоля - провідна бобова культура», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 25 видань – доповіді наукових конференцій, бібліографічні покажчики, колективні монографії, збірники наукових праць, науково-методичні рекомендації, практичні посібники, технологічні та виробничі документи.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 547736 «2016: зернобобові культури та соя для сталого розвитку аграрного виробництва України»: матеріали міжнародної наукової конференції (присвяченої 80-річчю з дня народження академіка НААН А.О. Бабича) Вінниця. Діло. 2016. 176 с.

В збірку ввійшли статті науковців, в яких розглядаються проблеми та перспективи виробництва зернобобових культур і сої в Україні, основні завдання і результативність селекційної роботи з зернобобовими культурами в ННЦ «Інститут землеробства НААН», сучасний стан і перспективи вирощування зернобобових культур на нашій планеті, питання диверсифікації структури посівних площ зернобобових культур в Україні та їх роль у підвищенні родючості ґрунту.

 

2. Шифр: 534734 Ідентифікація ознак зернобобових культур (квасоля, нут, сочевиця): навчальний посібник. Кириченко В.В., Кобизєва Л.Н., Петренкова В.П., Рябчун В.К., Безугла О.М. та ін. Харків, ТОВ «Видавництво «Харків», 2009. 118 с.

В навчальному посібнику представлені ознаки відмінності та однорідності, які ґрунтуються не тільки на «Методиці проведення експертизи та державного випробовування сортів рослин зернових, круп'яних та зернобобових культур», а й на чинних класифікаторах, а також на розробках та досягненнях Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва, які дозволяють більш повно описати сорти зернобобових культур, виявити оригінальний вихідний матеріал для селекційної практики.

 

3. Шифр: 553709 Атлас морфологічних ознак сортів квасолі звичайної (Fhaseolus vulgaris L.) Додаток до методики проведення експертизи сортів квасолі звичайної на ВОС- тест. Вінниця, ТОВ «Твори», 2018. 32 с.

Атлас є додатком до методики експертизи сортів квасолі звичайної на відмінність, однорідність і стабільність та включає морфологічні (якісні, псевдоякісні та кількісні) ознаки квасолі звичайної, які мають свою градацію, ступінь виявлення (мінливість) і складають морфологічну кодову формулу сорту. Атлас розрахований на спеціалістів, які проводять кваліфікаційну експертизу з визначення критеріїв охороноздатності та може використовуватись селекціонерами для опису нового сорту.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия