Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

З нагоди 85-річчя від дня народження Майдебури Володимира Ілліча (1936–2018) – ученого у галузі селекції та агротехніки вирощування плодових культур, доктора сільськогосподарських наук, професора, член-кореспондента НААН, співробітниками Відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів підготовлена виставка наукового доробку вченого.

 

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: Майдебура В.И., Васюта В.М., Мережко И.М. Выращивание плодовых и ягодных саженцев. Киев: Урожай, 1989. 168 с.

У книзі висвітлено способи розмноження плодових і ягідних рослин, техніка щеплень. Основна увага приділена технології вирощування посадкового матеріалу.

 

2. Шифр: 402709. Выращивание плодовых и ягодных саженцев. / Майдебура В.И., Васюта В.М., Мережко И.М., Бурковский В.В. Киев: Урожай, 1984. 232 с.

У книзі висвітлено питання розмноження плодових і ягідних рослин, господарсько-біологічної оцінки районованих і перспективних сортів, організації плодового розсадника. Виділено технології вирощування плодових саджанців у відкритому і захищеному ґрунті.

 

3. Шифр: 417151. Майдебура В.И. и др. Экономика и организация садоводства. Киев, 1985. 264 с.

У книзі висвітлюються тенденції розвитку галузі, які характеризуються рішучим поворотом до інтенсивних методів господарювання на основі широкого впровадження у виробництво досягнень науково-технічного прогресу і передового досвіду, більш активного використання економічних стимулів.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия