Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

24 березня 2021 р. відбулося планове засідання Вченої ради, яке пройшло у режимі онлайн на платформі ZOOM.

Традиційно воно розпочалося з привітань співробітників з нагоди ювілейних днів народжень та нагородження за особисті внески у формування, оновлення, покращення інформаційно-бібліотечного супроводження наукового забезпечення агропромислового виробництва і користувачів.

Подякою Національної академії аграрних наук України було відзначено наукового співробітника відділу бібліотечно-інформаційних технологій та наукової обробки документів ННСГБ НААН Митько Валентину Сергіївну і

 

Пам’ятною ювілейною медаллю «100 років Національної академії аграрних наук України» провідного наукового співробітника сектору наукової бібліографії та біографістики ННСГБ НААН, доктора історичних наук, доцента Аннєнкову Наталію Георгіївну.

 

На заслуховування членами ради виносилася низка актуальних завдань.

Першим із них розглядалося питання: «Репрезентація РЖ «Агропромисловий комплекс України» в науково-комунікаційному просторі: стан та перспективи». Доповідачка - завідувачка відділу науково-методичної роботи та реферування ННСГБ НААН, кандидатка с-г. наук О.В. Капралюк проінформувала присутніх про проблеми і перспективи подальшого формування реферативного інформаційного ресурсу з питань сільського господарства та рівня його репрезентації в соціально-комунікаційному науковому просторі.

 

З другим питанням, що стосувалося підсумків щорічної повторної атестації аспірантів, докторантів та здобувачів наукового ступеня кандидата та доктора наук при ННСГБ НААН з виконання робочої програми за 2020 рік, доповідачкою була вчений секретар ННСГБ НААН, к.і.н. Т.М. Підгайна.

 

Заслуховувалися й інші важливі питання, що потребували уваги присутніх і прийняття невідкладних рішень.

Після обговорень та дискусій знайдено оптимальні шляхи вирішення питань, винесених на засідання Вченої ради, які й будуть реалізовані в дії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия