Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

30 березня 2021 р. ювілейний день народження відзначає прекрасна людина з невичерпною енергією і наполегливістю, красива жінка і мудрий керівник гуртожитку-готелю аспірантів НААН, кандидат історичних наук, заслужений працівник сфери послуг України - Сиченко Ірина Анатоліївна.

Завдяки її управлінським здібностям, відомчий академічний готель-гуртожиток аспірантів НААН вийшов на якісно новий рівень діяльності і став важливим підґрунтям для подальшого дорослого життя молоді, підтримкою і одночасно вихованням самостійності та відповідальності його мешканців, каналом соціальної комунікації.

Колектив ННСГБ НААН приєднується до привітань Президії Національної академії аграрних наук України з ювілейним днем народження і теж вітає шановну Ірину Анатоліївну зі знаменною датою у житті. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість співпрацювати з Вами. Ви заслужили глибоку повагу, оскільки Ваша праця – це щоденна турбота про людей, яка вимагає високої відповідальності, працьовитості, професіоналізму, надійності, сумлінності і добропорядності.

Бажаємо Вам щастя, міцного здоров'я. Хай кожен день життя наповнюється людськими радощами та любов’ю!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия