Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

12 квітня 2021 р., відповідно до Постанови Президії Національної академії аграрних наук України № 05/01 від 31.03.21 р. (протокол № 5) щодо проведення засідання Загальних зборів Національної академії аграрних наук України, відбулися Загальні збори Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку. Захід відбувся в режимі відеоконференції на платформі Zoom, враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 22 березня 2021 р. № 230 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236», що передбачають зміну режиму роботи підприємств, установ, організацій, статтю 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», а також постанову Президії НААН від 17 лютого 2021 р. № 3 «Про проведення засідання Загальних зборів Національної академії аграрних наук України» .

«Про підсумки діяльності Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку за 2020 pік та основні завдання на перспективу» виступив академік-секретар Відділення, академік В.А. Вергунов, демонструючи презентаційними матеріалами ефективну роботу установ, що входять до Відділення.

Доповідачем було окреслено Проєкт плану роботи Відділення на 2021 рік.

Після жвавих обговорень питань, винесених на повістку дня, було запропоновано рішення – роботу Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку визнати задовільною. Щодо проєкту рішення Загальних зборів Відділення, то надійшла пропозиція прийняти його в цілому за основу та із певними коригуваннями й доопрацюваннями затвердити.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия