Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

З 5 по 9 квітня 2021 р. у черговій серії вебінарів від компанії Clarivate (Лектор – Тихонкова І. О.) участь взяла Н. Д. Коломієць.

Перший вебінар на тему «Відповідальна наукометрія» ознайомив учасників з історією виникнення наукометрії як науки, предметом, метою і завданнями наукометрії, основними показниками (імпакт-фактор, h-індекс, CNCI, beamplots), побудовою стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни, об’єктивною оцінкою публікаційної діяльності установи, профілями установи та автора: функції та можливості. Другий вебінар «Референс-менеджер EndNote: оформлення публікації за форматом видання» продемонстрував можливості і функції EndNote; створення, наповнення та впорядкування власної колекції статей; імпорт публікацій з Web of Science, он-лайн бібліотек, пошукових систем, сайту видання, створення запису власноруч. Структура статті та формати пристатейної літератури. Експорт даних з EndNote. Вебінар «Web of Science у новому інтерфейсі» ознайомив учасників з правилами роботи з оновленою версією платформи Web of Science. Вебінар «Презентація здобутків науковця» акцентував увагу на складнощі при пошуку робіт певного автора; ознайомив як оцінити науковий доробок автора у Web of Science Core Collection та InCites, як розрахувати індекс Гірша та beamplots, як можна вплинути на цитованість роботи. Робота з авторськими профілями Publons/ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Вебінар «Аналітичний інструмент InCites для науковця та адміністратора» провів огляд можливостей аналітичного інструменту InCites для наукових установ України.

Н. Д. Коломієць отримала відповідні сертифікати і календар за участь у вікторині до вебінару «Презентація здобутків науковця». Вітаємо!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия