Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Агрохімія в сільському господарстві», що розпочала функціонувати у читальній залі №1.

На виставці представлено близько 30 видань – монографії, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, автореферати, періодичні видання, рекомендації, у яких висвітлюються питання пріоритетного розвитку агрохімічного забезпечення в сільському господарстві.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 543918. Мельник А. І. Агрохімічний стан грунтів та застосування добрив у Чернігівській області: інформаційно-аналітичний довідник. М-во аграрної політики і продовольства України. Чернігів, 2012. 92 с.

Узагальнено результати багаторічних досліджень стану родючості ґрунтів Чернігівщини, подано динаміку їх основних агрохімічних показників. Розглянуто рівень удобрення та вапнування ґрунтів, визначено баланси гумусу та поживних речовин.

 

2. Шифр: 552871. Адаптація агротехнологій до змін клімату: ґрунтово-агрохімічні аспекти: монографія / НААН України, ННЦ «Ін-т ґрунтознавства та агрохімії ім. А.Н. Соколовського»; за наук. ред. С. А. Балюка, В. В. Медведєва, Б. С. Носка. Харків: Стильна типографія, 2018. 364 с.

В монографії узагальнено результати досліджень динаміки змін кліматичних показників за 60-ти річний період по агроґрунтовим зонам України; обґрунтовано оптимальні параметри агротехнічних заходів для зменшення ризику недостатнього зволоження ґрунтів; зроблено аналіз та оцінку методів управління балансом вуглецю в агроекосистемах в контексті його депонування та підходів до регулювання.

 

3. Шифр: 544062. Агрохімічне забезпечення землеробства України на період до 2020 року: концептуальні положення / М-во аграрної політики та продовольства України, НААН України, ННЦ «Ін-т ґрунтознавства та агрохімії ім. О. Н. Соколовського»; ред.: С. А. Балюк, А. С. Заришняк, М. В. Лісовий. Харків: Міськдрук, 2013. 58 с.

В положенні визначено пріоритетні напрями розвитку агрохімічного забезпечення землеробства, шляхи їх реалізації та науковий супровід у сучасних ринкових умовах.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия